Kosmetyki naturalne

Wyjątkowe kosmetyki z jakich korzystam na co dzień

Chciałabym wam przedstawić kosmetyk, z którego korzystam i co do którego nie wyobrażam sobie, że mogłabym go nie mieć w kosmetyczce. A musicie wiedzieć, że co do doboru kosmetyków jestem wyjątkowo wymagająca.

Innowacyjny puder

Hypoalergiczny puder matujący w kremie Bell liquid powder (znajdziecie go w drogerii Lavandin https://lavandin.pl/firm-pol-1514450595-Bell.html) od razu daje efekt gładkiej skóry. A ja po prostu na co dzień lubię wyglądać naturalnie. Płynna formuła kosmetyku od razu po nałożeniu na twarz zamienia się w puder. Odkąd stosuję ten doskonały kosmetyk nie odczuwam efektu maski na twarzy. Poza tym, że dobrze wyglądam to jeszcze zatuszowane są drobne niedoskonałości. Najlepsze efekty uzyskuję gdy nakładam Bell liquid powder opuszkami palców i wam też to polecam, jeśli macie kosmetyk po raz pierwszy w ręku!
Mam skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień, dlatego obawiałam się nowości, jednak ten kosmetyk totalnie mnie zaskoczył. Przetestowałam wiele i śmiało mogę powiedzieć,
że nie wymienię go długo na żaden inny.

Testowanie kosmetyków

Zachęcam was do testowania kosmetyków, ponieważ jestem pewna, że pośród wielu nowych propozycji można znaleźć prawdziwe perełki. Oczywiście, przy doborze odpowiednich preparatów zachęcam do ostrożności. Jeśli nie jesteście pewne jakiegoś kosmetyku to dobrze będzie swoją decyzję omówić z kosmetyczką. Zawsze decydujcie się na kosmetyki
o naturalnym składzie. Ja zdecydowałam się na ten puder, ponieważ szukałam czegoś naturalnego do twarzy, co jednocześnie zatuszuje niedoskonałości. Teraz wiem, że wybrałam najlepszy z możliwych kosmetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *