Makijaż

Podstawa dla każdego makijażu

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio dobrany podkład jest podstawą do każdego dobrze wykonanego makijażu. Wiem o tym najlepiej, ponieważ maluję się codziennie i zawsze dbam o jak najwyższą jakość stosowanych kosmetyków.

Czym się kierować przy doborze podkładu?

Przetestowałam już wiele podkładów i wiem, że najbardziej liczy się dla mnie to, by posiadać podkład, który równomiernie się rozprowadza i wygląda naturalnie. Taki jest każdy Inglot podkład (np. ten produkt https://lavandin.pl/product-pol-20487-INGLOT-Rownowazacy-podklad-do-twarzy-24-30ml.html) i dlatego od tej marki kupuję kosmetyki. Bardzo ważne dla mnie jest też to,
żeby kosmetyk można było łatwo zaaplikować. Nie ukrywam, że to przyspiesza codzienny makijaż oraz nie doprowadza do problemów podczas nakładania makijażu okazjonalnego.

Polecam wam podkłady marki Inglot także dlatego, że nadają skórze jedwabistą gładkość. Zawierają w sobie naturalne ekstrakty, co sprawia, że wykazują silne działanie pielęgnacyjne. Szeroka gama kolorów dla każdego odcienia skóry – to właśnie swoim klientkom ma do zaoferowania Inglot. Niezależnie więc od wieku i rodzaju cery będziesz zawsze bardzo dobrze wyglądała. Cera tłusta lub mieszana? Bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Ja mam skórę normalną, jednak moje koleżanki, które na co dzień borykają się z wypryskami szybko znalazły w ofercie Inglota coś dla siebie.

Doskonały makijaż na co dzień

Uwierzcie, że kiedy tylko wybierzecie odpowiedni podkład to na co dzień będziecie mogły cieszyć się doskonałym makijażem. Docenicie to również podczas doniosłych uroczystości. Wiem, że nie jest łatwo znaleźć dla siebie odpowiednie specyfiki, aczkolwiek uważam,
że jest to możliwe.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *